Karneval 2. 3. 2018

V pátek 2. března 2018 jsme se sešli již pojedenácté v Kinopolisu na KARNEVALE. Tentokrát na téma Afrika. Za kudrnaté, snědé a veselé domorodce se převlékl nejen organizační výbor, ale i několik dětí. Celkem se sešlo 116 dětí v maskách. Děti si zasoutěžily v pěti soutěžích – skládaly africké puzzle, lovily kosti, lovily zvířata, zaplétaly vlasy, tančily s kruhem hula hup. Odměnou jim byl přívěsek, zvýrazňovače či vícebarevné propisky a něco na zub.

V průběhu karnevalu se prodávala tombola se 750 cenami. Karneval nám zpestřily svým vystoupením mažoretky pod vedením paní Polákové a také taneční skupina Street Dance Centra 4 all. Všechny děti si mohly zatancovat s žirafou či pomeranči a jablky. Při soutěžích a také s prodejem tomboly nám pomohli: E. Drobiličová, E. Janásová, K. Mravcová, S. Kuřilová, D. Štvrtecký, T. Dubová, T. Kopřiva, L. Jankovičová, M. Jurenka, V. Procházka, T. Filipová, L. Szilágyiová, N. a N. Šrotovy. Velkou pochvalu zaslouží Janča Michalčíková. Všichni účinkujícící, pomocníci a další byli odměněni voňavými perníčky od paní Reginy Schneiderové. Až se děti vyřádily, proběhlo slosování velké tomboly. Díky štědrosti sponzorů čekala na každé dítko výhra ve velké tombole (batůžky, výtvarné sady, modelovací hmoty, stavebnice, knihy, společenské hry, LEGO, sportovní potřeby, hračky, dorty, poukazy na konzumace, ke kadeřníkovi, do lanového centra aj.). Na hlavní výhře, koloběžce s nafukovacími koly a stavitelnými řidítky, odjela šťastná a dojatá Anička Pittnerová.

Děkujeme za pomoc paní učitelce Mauksové, Málkové, Rudolfové, Urbánkové, panu učiteli Paulíkovi, paní Barmpaka a zejména paním vychovatelkám Pouchlé, Baxové, Nešporové a Trojanové.

Veliké díky za finanční či věcné dary patří sponzorům:

DC Kinopolis, KRAP ZŠ Valtice, Prosseco Residence HARDY Úvaly, HTM sport s.r.o . , AZ NEREZ – p. L. Hlavenka, Hotel Besední dům Valtice, Restaurace U kapitána, Restaurace Albero, Restaurace Amalia, Pizzerie Grossetto, Pizzerie Tři Grácie, Salon u Raka – pí. B. Slaninová, pí. J. Vokáčová, Lékárna u Raka, Kosmetika Prima – pí. Balabánová, Optik – paní Vyhodová, Lázně Lednice, BENZINA – manž. Pincelovi, RACIO, POB AUTO, Terand Electronic, Klub Mažoretek Valtice , pí. D. Kraus, pí. P. Mráková, pí. B. Babičová, pí. J. Sítková, Tvořivá chaloupka – pí. M. Nešporová, pí. P. Piharová, pí. V. Balgová, pí. V. Janásová, pí. L. Pražáková, pí. Monika Málková , pí. B. Drobiličová, pí. R. Schneiderová, pí. E. Rubecká, pí. L. Dwořáčková, pí. Krejčiříková Zdeňka, Bylinková zahrada, p. A. Neuman, p. V. Brůček, p. R. Hoštický, p. D. Březina Hypoteční banka, CHEVRON p. Hrůza, p. T. Režňák - Hurá na kolo, p. K. Masný PARTNERS, Centrum 4all, Město Valtice, Château Valtice, Drogerie Jasmín, Květinový servis Lucie Holečková, Květiny Cattleya , Květiny Hanke, Kino Koruna Břeclav, Hájenka park Břeclav, manželé Zelinkovi, Trojanovi, Buriánkovi, Caufieldovi, Papírnictví pí. Sobotková, Zelenina Petr Šultes, SEVA MORAVIA s. r. o., Spektrum, Kadeřnictví Lucie Čadová, Kadeřnictví Denisa Poláková.

Za ŠD a ŠK R. Trojanová