Ples základní školy

V sobotu 17. 2. se konal v pořadí již osmnáctý ples naší základní školy. Během těchto let jste si mohli s námi přijít zatancovat do tělocvičny ZŠ, pak do Valtické vinárny či na hotel Hubertus. Letos se ples konal v prostorách Valtické jízdárny. Snad poprvé se zúčastnili nejen Valtičané, ale i, jak se říká, mnozí „přespolní“. Přijeli se k nám pobavit lidé z Hlohovce, Lednice, Břeclavi, Mikulova, Hodonína, ba dokonce i z Prahy!

Ples zahájili žáci 9. ročníku překrásnou polonézou, kterou natrénovali pod skvělým vedením paní Lady Kománkové. Dále jsme mohli zhlédnout předtančení žáků z Tanečního klubu Morava Mikulov a vystoupení taneční skupiny Just Machines. Celým večerem nás provázela hudební skupina Wind Band. Ten, kdo si koupil lístky do tomboly, mohl vyhrát jednu z mnoha lákavých cen.  Podle nadšených ohlasů se akce nadmíru vydařila, tak se již těšíme na příští plesovou sezonu.

Za všechny, kdo se na plese jakkoliv podíleli,

Mgr. Jarmila Mauksová