Informace pro rodiče 9. ročníku

INFORMAČNÍ A PORADENSKÉ STŘEDISKO ÚP ČR

IPS se zabývá poradenstvím k volbě vhodné školy povolání

Informace pro rodiče žáků devátých ročníků ZŠ

Vážení rodiče,

Vaše dítě mělo možnost absolvovat na Úřadu práce v Břeclavi poradenskou akci pro deváťáky na téma „Volba povolání“.

Děti prošly skupinovou částí, ve které se dozvěděly, co vše je nutné zvážit před výběrem vhodného učebního oboru/střední školy. Následně si v PC programu „Průvodce světem povolání“ vyplnily test zájmů. Na základě výsledků testu jim byla při individuální konzultaci s profesním poradcem ÚP ČR doporučena vhodná volba oboru/školy. U tohoto pohovoru jste nemohli být přítomni, ale určitě se na volbě povolání svého dítěte také podílíte a přivítali byste více informací.

Nabízíme Vám možnost individuální konzultace za přítomnosti Vás, Vašeho dítěte a profesního poradce ÚP ČR, jejímž výsledkem by měla být reálná volba učebního/studijního oboru.

V případě zájmu si sjednejte termín a čas Vaší návštěvy prostřednictvím těchto kontaktů: