Informace ze Školní družiny

9.6.2021 jsme s dětmi z družiny na trávníku před školou uspořádali tradiční turnaj v Petanque. Turnaje se zúčastnilo 24 dětí. Stupně vítězů si obhájili třeťáci. Táda Hájek, Alex Sekanina a zlato patřilo Michalu Jílkovi. Zejména pro prvňáčky to byla novinka a někteří soutěživí jedinci trénovali přesnost hodů i po turnaji. To nás samozřejmě těšilo, neb se hod od hodu děti zlepšovaly. Sladká odměna chutnala všem.

16.6. 2021 proběhl pod kaštany před školou všemi milovaný Blešák. V letošním školním roce jsme se s dětmi potkávali málo, proto se uskutečnil až teď a jinak než obvykle. Žáci školního klubu a paní vychovatelka Dagmar Kerelová pojali Blešák jako příjemné letní odpoledne spojené s pohodou, hudbou, soutěžemi a prodejem. Na trávníku probíhaly soutěže, na dekách a polštářích se relaxovalo, pod kaštany bylo 50 šikovných prodejců z 1. – 7. třídy. Nabídka byla velmi pestrá. Od různých sladkých i slaných dobrot, přes pestré nápoje, textil, drobné výrobky a hračky. Vše za velmi zajímavé a příznivé ceny. Děkuji za spolupráci Městu Valtice, které poskytlo lavice a stoly, žákům 8. A za jejich úklid a především „klubákům“ a paní vychovatelce za nápad a realizaci.

R. Trojanová za ŠD a ŠK

Více fotografií ve fotogalerii