Školní výlet 3.A, 5. A, 9. A

Žáci 9. A, 3. A, 5. A se vydali na společný třídenní výlet, který proběhl od pondělí 25. 4. do středy 27.4. Vypravili se do Outdoor Resortu Březová, kde na ně čekali úžasní instruktoři. Během zmiňovaných dnů zažili neskutečné množství adrenalinu a pohodové atmosféry.

9. A v 7:30 čekala na vlakovém nádraží na vlak do Znojma. Nebylo to však tak jednoduché, protože zrovna v pondělí byla výluka, a tak museli v Hrušovanech přestoupit na náhradní dopravu.
V programu doprovázeným skvělým instruktorem Rohlíkem si 9. A vyzkoušela řadu adrenalinových aktivit včetně paintballu, vysokého lanového centra a volného pádu z několika metrové výšky.

3. A měla sraz před školou v 7.40 společně s 5. A. Obě dvě třídy nastoupily do autobusu a vyrazily směr Březová. Při příjezdu je čekala prohlídka areálu, který je vybaven horolezeckou stěnou, strašidelným hradem Karlštejnem, lanovými drahami, trampolínami, dvěma rybníčky a mnoha dalšími zajímavými atrakcemi. V jejich programu se objevilo například raftování, strašidelná úniková hra, jízda na čtyřkolkách a na koních.