Halloween aneb strašidelná škola

Úterý 1. 11. 2022 bylo ve znamení Halloweenu (aneb strašidelná škola). Žáci a dokonce i někteří učitelé si připravili horrorové masky. Setkání všech strašidel proběhlo o velké přestávce v tělocvičně.

Tomuto dni odpovídala i výzdoba školy. Strašidla byla nejen u vchodu, chodbách a v některých třídách, ale největší překvapení na žáky čekalo v jídelně.

Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili. Především chceme poděkovat všem rodičům, kteří přispěli svou kreativitou k vytvoření opravdu strašidelné atmosféry.

Karolína Sejáková, předsedkyně parlamentu

První listopadové úterý se škola ponořila do strašidelné atmosféry. V tento den probíhal další ročník Halloweenu ve škole, akce, kterou si žáci velmi oblíbili. Letošní ročník byl zvláště vydařený. Přesvědčit se o tom můžete na přiložených fotografiích.

Fotogalerie Halloween 2022