Od jara do zimy

Dne

Právě je sice léto, ale „Od jara do zimy“ je název nového CD  Valtického Modrásku. Podařilo se natočit dne 16. 4. 2013 s pomocí valtické veřejnosti a je v pořadí třetí. 

Za tímto projektem stálo mnoho celoroční práce a přípravy, která se vyplatila a výsledek se dostavil na konci června v podobě CD. Natáčecí den byl náročný. Neustále stát, ničím nerušit a jen se soustředit, aby nikdo nic nespletl, to by po pár hodinách nebavilo ani dospělého, natož takového prvňáčka. CD je nahráno koncertně, takže většinu skladeb se podařilo natočit napoprvé. Nejsme dokonalí a nějaký ten drobný nedostatek se na CD objevuje, ale pro nás je důležité, že máme hezkou vzpomínku na školu a památku na roky strávené v Modrásku. Velmi děkujeme panu zvukaři Dejanu Petkovičovi, který trpělivě spolupracoval, také patří dík panu Milanu Hoštickému, který nám opět poskytl  krásné prostory Valtické vinárny  k natáčení. Děkujeme také Michalce Urbánkové, která dala našemu CD krásný „plášť“ v podobě grafického návrhu obalu, paní Ing. Renatě Hasilové, která Modrásek nafotila a nemalý dík patří trpělivé a ochotné paní Jindřišce Grešové, která profesionálně doprovodila sbor hrou na klavír. A konečně v dnešní době se žádná takováto akce neobejde bez financí. Velmi děkujeme všem, kteří jakoukoli částkou na CD přispěli.

Jsou to: MĚSTO VALTICE, KRAP, VINAŘSTVÍ PROCHÁZKA, PENSION KLARET, KINOPOLIS,  ASONA s. r. o.,    MORAVÍNO s. r. o., VINNÉ SKLEPY VALTICE a. s., A-TECHNOLOGY s. r. o., PENZION PRINZ s. r. o., PENZION SIESTA s. r. o., RESTAURACE ALBERO, AUTO BABIČ s. r. o., SALON „U RAKA“, POTRAVINY BARTOŠ, OVOCE VALA, KOVO – o. s.- Ing. B. PRAŽÁK, KOPŘIVA TRANSPORT s. r. o.,  MUDr  .H. HORÁČKOVÁ, MUDr. M. DOUBKOVÁ, LEROY COSMETIC s. r. o., PIZZERIE – CUKRÁRNA  VALTICE, PAPÍRNICTVÍ SUCHOMELOVÁ MÁRIA, TERAND ELEKTRONIK, FORTING s. r. o.

RODINY: MÁLKOVA, KANKOVA, SKÁCELOVA, SEDLISKÁ, SLANINOVA, KOULOVA, KŘÍŽANOVA, PÁLKOVA, KOMÁNKOVA, ŠPIČÁKOVA, HUBNEROVA, SYROVÁTKOVA, DARMOVZALOVA, RABUŠICOVA, TOMKOVA, DROBILIČOVA, KRUŽÍKOVA, KLIMOVIČOVA, KUČEROVA, MACHÁLKOVA, VOZÁROVA, ZAPLETALOVA, CIGÁNKOVA, ŠPAČKOVA, PAPIERNIKOVA, FILÍPKOVA, KOMOŃOVA, PIHAROVA

                                                              S velkým díkem vedoucí pěveckého sboru Mgr. Martina Málková