Atletické závody v Sedleci

Dne

Ve středu 12. 6. 2013 proběhl v Sedleci 3. ročník atletických závodů spřátelených škol. Této akce se zúčastnili žáci 1. stupně ZŠ Sedlec, ZŠ Valtice, ZŠ Hlohovec, ZŠ Březí, ZŠ Týnec, ZŠ Mikulov.

Žáci a žákyně jednotlivých ročníků soutěžili ve skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a v běhu na 50m. Sportovce přivítal nádherný sportovní areál, kde byla radost závodit. Celé dopoledne probíhalo za krásného slunečného počasí a v příjemné sportovní atmosféře.

A jak dopadla naše škola? Celkem jsme získali 22 medailí; 4 zlaté, 8 stříbrných a 10 bronzových. Naši žáci tedy téměř v každé disciplíně „stáli na bedně.“ A to považujeme za velký úspěch!

Do budoucna bychom si přáli ocenit jejich výborné výkony vybudováním venkovního sportovního zázemí pro přípravu na podobné závody. Chtěli bychom poděkovat vyučujícím tělesné výchovy za výbornou přípravu žáků. Děkujeme také našim mladým nadějným atletům a atletkám a především ZŠ Sedlec za bezvadnou sportovní akci a výbornou organizaci.

Mgr. Jarmila Mauksová, Mgr. Pavlína Dvořáčková