Archiv

Přebor ZŠ Valtice v halové kopané

Dne

Přebor ZŠ Valtice v halové kopané byl pro žáky I. stupně sehrán v úterý 19. února 2013 v hale na Mikulovské ulici.

Výsledky:

2. A – 3. A      2:2 (na penalty 3:2)

Hráči druhé třídy navštěvující fotbalový kroužek měli nad fyzicky vyspělejšími třeťáky převahu, zvláště v prvním poločase. Po dvakrát vedli, ovšem starší chlapci vždy skóre srovnali, tudíž o vítězi musely rozhodovat pokutové kopy a v nich byli úspěšnější naši druháci.

 

4. A – 4. B      3:5

Utkání žáků 4. tříd rozhodla první půle, v níž 4. B získala vedení 4:0, všechny branky vstřelil Max Mysliveček. Ve druhém poločase přešel Filip Vařák z postu brankáře do obrany a střelec Max to měl podstatně složitější. Po dramatickém boji 4. B vítězství uhájila.

 

4. B – 5. A      2:0

O vítězství mladších chlapců rozhodlo to, že páťáci neměli v sestavě všechny schopné fotbalisty, které ve třídě mají.

 

4. A – 5. A      2:0

I v boji o druhé místo rozhodl úzký kádr starších hochů (neměli náhradníky), čili též únava.

 

Konečné pořadí:
1.     4. B     6 bodů     skóre 7:3
2.     4. A     3 body      skóre 5:5
3.     5. A     0 bodů     skóre 0:4

                                                                                                         Mgr. Miroslav Štěpaňuk, organizátor turnaje