Archiv

Recitační soutěž

Dne

V pondělí 18. února proběhla na naší škole soutěž v recitaci. Žáci soutěžili ve třech kategoriích na prvním stupni a ve dvou kategoriích na druhém stupni.

Na stupních vítězů stanuli: v 0. kategorii (1. třída) 1. Klára Kružíková, 2. Vilma Mráková, 3. Yveta Filípková, v 1. kategorii (2. a 3. třída) na první příčce Jakub Babič, na druhé Michaela Hřebačková, na třetí PetrosBarmpakas a Kristián Michna, ve 2. kategorii (4. a 5. třída) na první příčce Petr Babič, na druhé Štefan Šedivý, na třetí Zuzana Gešková.

Na druhém stupni obsadili první příčky tito: ve 3. kategorii (6. a 7. třída) 1. AthanasiosBarmpakas, 2. Tereza Čumplíková, 3. Nikol Bukovcová, ve 4. kategorii (8. a 9. třída) 1. Vojtěch Blažek, 2. Tereza Novotná a 3. Valerie Makovská a Veronika Volaříková.

Naši školu pojedou do okresního kola reprezentovat žáci, kteří se umístili na prvních příčkách.

Ve zvláštních kategoriích – divadlo a dramatizace literárního textu – jsme měli možnost zhlédnout pouze dvě skupinky a obě postupují do okresního kola. Pokochali jsme se divadelnímztvárněním autorského textu Kateřiny Syrovátkové (5. B), se kterou na předvedení i při výrobě kulis spolupracovali Tomáš Hřebačka, Markéta Pálková,Vendula Skácelová a Adéla Štěpánková (všichni z 5. B). Viktorie Čadová a Alex Rogoň (oba z 5. A) společně úspěšně přednesli prozaický text.

Všem zúčastněným patří poděkování za jejich pěkné výkony.

Za porotu účastníkům za jejich pěkné výkony děkuje a postupujícím hodně štěstí přeje

Mgr. VeronikaJurčeková.