Archiv

Dětský karneval

Dne

22. 2. 2013 v 16.00 hodin SEČ přistálo v Kinopolisu letadlo s mezinárodní posádkou složenou ze zástupců zemí: Indie, Peru, Čína, Tahiti, Mexiko, Skotsko, Amerika a Česká republika. Rus bohužel umrzl.

Na letišti posádku přivítalo sto dvacet devět dětí převlečených do nápaditých masek. Tradičními písněmi se zástupci s dětmi přivítali a tím byl karneval zahájen.

Pro děti byl připraven bohatý program. Spousta zajímavých soutěží pro jednotlivce (přebírání fazolí, nabírání sushi hůlkami, skládání puzzlů, nafukování balónků, hod šipkami na cíl a střílení na branku) a také soutěže kolektivní (praskání nafouknutých balónků a tanec s míčem). U soutěží pomáhali i žáci ze školního klubu. Zpestřením karnevalu bylo vystoupení Soukromé školy bojových sportů z Břeclavi, taneční vystoupení pod vedením Lady Kománkové a mažoretky s vedoucí paní Polákovou.

U vchodu dostala každá maska své číslo. Čísla byla slosována ve velké tombole. Kdo měl štěstí, vyhrál pěknou cenu. Cen byla spousta i v malé tombole.

Děti odcházely spokojené, vytancované… a už se jistě těší na příští akci pořádanou ZŠ Valtice.

Děkujeme všem sponzorům za podporu.

 

Organizační tým ve složení – M. Pouchlá, K. Urbánková, J. Mauksová, M. Málková, Ž. Baxová, R. Trojanová, R. Syrovátková a M. Barmpaka.