Další úspěch žáků ZŠ Valtice

Dne

Možná jste se už dozvěděli o velkém úspěchu valtických „angličtinářů“. V jednom z předchozích vydání jste se mohli dočíst, že žáci z 9. A začali pod vedením paní učitelky Rylichové točit film – Videopohlednice z mého města.

Chtěli bychom tímto také poděkovat naší skvělé paní učitelce, která si pro nás našla každou volnou chvíli, aby náš film byl doopravdy dokonalý. Každý si přál se umístit na nějakých pěkných příčkách a to se nám také splnilo. Obsadili jsme 5. místo v celostátním kole, kterého se v naší kategorii zúčastnilo 19 škol. Pro nás je to velký úspěch, i proto, že jsme měli možnost zkusit si, jaké je to stát před kamerou, když vás svírá nervozita, jaké je to pracovat na filmu a pracovat v určité skupině lidí. Pro nás to byla zkušenost nezapomenutelná a určitě na spoustu zážitků z natáčení a připravování jen tak rychle nezapomeneme.

Video si můžete pustit na adrese www.youtube.com pod názvem Videopohlednice z mého města – ZŠ Valtice 2013.

 žáci 9.A

Přímý odkaz zde