Vítání jara se školní družinou

Dne

27. a 28. března 2014 nám chodba před školním klubem opět ožila. Počasí bylo rozpačité, proto jsme se s dětmi ze školní družiny rozhodli, že jaro pěkně přivítáme.

Připravili jsme si výtvarné dílny a hry do přírody. V dílničkách děti vyráběly motýlky a ptáčky na kolíku, papírová zvířátka z farmy na postavení, kytičky z roliček od toaletního papíru na zavěšení a drobnosti z polyuretanové desky. S tímto materiálem jsme se setkali poprvé. Velice dobře se s ním pracuje, a tak si děti vykrojily a nabarvily zápichy do květináčů (čtyřlístky, ptáčky, motýlky, kytky aj.) Však se vám s nimi doma určitě pochlubily. Hry a soutěže necháme na stálejší počasí.

Fotografie z našich akcí naleznete na adrese: http://www.zsvaltice.cz/fotogalerie a z této zde.

           Za ŠD a ŠK Radmila Trojanová