Sportovní den 1. stupně ZŠ

Dne

Dne 25. června 2014 se konal sportovní den žáků 1. stupně naší školy.

Ráno se většina z nás sešla sportovně naladěna v očekávání svých skvělých výkonů. Někteří jsme byli vybaveni i tablety, které, jak se ukázalo, jsme nepotřebovali, neboť jsme mohli podávat výkony v netradičních disciplínách, např. v hodu míčkem do „lavoru“, v tanci hula hoopu, balancování s míčkem na lžíci a slalomu s pálkou a míčkem atd. Hodně jsme se pobavili při štafetovém běhu jednotlivých tříd, zvláště když jsme si někteří v urputném zápolení nemohli vybavit, kdo je náš spolužák a kdo soupeř.

     

Sportovní den jsme ukončili soutěží v přetahování lanem, u které jsme se opravdu „váleli smíchy“, neboť se nám lano podařilo přetrhnout.

     

Vzhledem k tomu, že i počasí nám přálo, bohaté svačiny nám dodaly energii, padaly i rekordy, odcházeli jsme domů spokojeni a těšíme se zase na další zápolení.

Mgr. Ivana Macková