Poděkování vedoucím kroužků

Dne

Stejně jako v předchozích letech, tak i ve školním roce 2013-2014 pracovaly při valtické škole zájmové kroužky. Nabídka se řídila poptávkou, a tak se valtické děti mohly zapojit do celkem 13 kroužků.

Malí fotbalisté trénovali pod vedením Kristýny Macháčkové a pana učitele  Miroslava Štěpaňuka.  V tělocvičně se nám střídal kroužek ladných tanečnic pod přísným okem slečny Jany Petrové, kroužek začínajících volejbalistů s paní učitelkou Pavlínou Dvořáčkovou, kroužek vybíjené s paní Ilonou Čudovou a kroužek sportovních her paní vychovatelky Renáty Syrovátkové. Kdo se chtěl zapotit ještě víc, měl možnost pravidelně hrát florbal ve sportovní hale s vedoucími Vítem Havlem, Daliborem Vorlíkem, Radovanem Machálkem, Radovanem Růžičkou a Daliborem Nedělou.  O rozvoj komunikativních dovedností našich dětí se starala v mediálním kroužku paní učitelka Yveta Rylichová. Jak se vytváří školní časopis si děti vyzkoušely v kroužku paní vychovatelky Radmily Trojanové. Ušít si polštářek už nebude problém pro žákyně, které pracovaly v kroužku šití pod dohledem paní vychovatelky Žanety Baxové. Nápravu poruch učení zajišťovala v dyslektickém kroužku paní učitelka Božena Janečková a první německá slovíčka zdolávali naši nejmenší žáčci s paní učitelkou Dagmar Černou.

Všichni vedoucí obětavě věnovali dětem část svého volného času a nezměrnou energii, která stojí za každou smysluplnou prací s dětmi. Za jejich úsilí jim všem patří naše veliké poděkování a těšíme se na další spolupráci s nimi. Zároveň věříme, že se najdou další zájemci, kteří by se chtěli v příštím školním roce do vedení zájmových kroužků také zapojit.

                                                                                                                                            Mgr. Lucie Pražáková