Okrskové kolo McDonald’s Cupu

Dne

ZŠ Valtice zorganizovala na hřišti FK Valtice ve čtvrtek 7. května Okrskové kolo 18. ročníku McDonald’s Cupu. Všechny zúčastněné školy měly družstva v obou kategoriích fotbalové soutěže pro žáky I. stupně základních škol.

V kategorii A hráli žáci 1. – 3. ročníku, v kategorii B potom žáci 4. - 5. ročníku. V obou kategoriích bylo konečné pořadí totožné:

1) ZŠ Mikulov, Valtická

2) ZŠ Drnholec

3) ZŠ Březí

4) ZŠ Valtice

Vítězná družstva ZŠ Mikulov, Valtická postoupila do okresního kola. Nevýhodou kolektivů ZŠ Valtice bylo to, že jsme měli pouze tři „fotbalisty“ z 3. a 5. ročníku, tudíž za nás hráli u mladších především druháci a u starších zase čtvrťáci. Čili naši soupeři byli letos starší.

                                                                              Mgr. Miroslav Štěpaňuk, učitel TV