Sportovní olympiáda v Sedleci

Dne

Malá „sedlecká“ olympiáda, které se zúčastnilo 28 dětí z 1. - 5. ročníku naší školy, se konala 18. června v  krásném rodinném prostředí sedleckého hřiště. Závodníky ze Sedlece, Březí, Hlohovce a Týnce společně s našimi dětmi přivítala paní ředitelka tamější školy společně s panem starostou. Celé dopoledne si celkem 110 dětíi měřilo své síly ve skoku dalekém, běhu na 50 m a hodu míčkem. Naše výprava byla opravdu úspěšná, děti si odvezly celkem 20 medailí z toho 8 zlatých, 7 stříbrných a 5 bronzových. Naši nejúspěšnější a nejmladší sportovkyní byla Barunka Šťastná, která si přivezla 3 zlaté medaile. Tímto bych chtěla poděkovat všem sportovcům za reprezentaci naší školy.

                                                                                                                            Sportu zdar! Mgr. Jarmila Mauksová