Zábavné odpoledne pro děti

Dne

Krásný a slunečný pátek 5. června 2015 patřil na naší škole dětem. Školní družina a školní klub pro ně připravily “Zábavné odpoledne pro děti“. Děti soutěžily v následujících disciplínách – stříhání bonbonu poslepu, překážková dráha na koloběžkách, shazování plechovek, hod kroužkem a míčkem na cíl, skok v pytli, šibenice s hadem (za zády držely šibenici a šikovně s ní posunovaly tak, aby si ukously kyselého hada z želatiny), přesun ping-pongového míčku lžičkou. U poslední soutěže se děti docela zapotily. V pase měly na provázku přivázanou lžičku a kývavými pohyby měly přesunout míček od čáry k čáře. Na školním dvoře jim míček docela odskakoval, takže si užily spoustu legrace. Za každý splněný úkol je odměnily děti z klubu sladkostmi, které nám poskytl KRAP.  Příjemné odpoledne jsme zakončili s dětmi a některými rodiči  opékáním špekáčků u táboráku.

                                                                                              Radmila Trojanová za ŠD a ŠK