Zábavné odpoledne

Dne

20. červen 2018 jsme si užili na školním dvoře i travnaté ploše dvora. Pro všechny děti z naší školy připravila školní družina Zábavné odpoledne pro děti. Soutěží se zúčastnilo téměř 80 dětí. Soutěžilo se v následujících disciplínách: 

přenášení vody v kelímku (chůze skrz žebřík a pozadu), 
hod tenisákem na cíl,
slalom na koloběžce po deskách a mezi kužely,
prolézání tunelem a
„sestřel“ pyramidy plechovek proudem vody.

Poslední soutěž se těšila největší oblibě i opakovanému stání ve frontě. Pan učitel Paulík nám připravil zpestření – aktivitu Slackline. Jde o balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například stromy. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný. I sem se děti opakovaně vracelyJBěhem horkého odpoledne se děti několikrát osvěžily zevně vodou z hadice i vnitřně (štávou z várnice). Za splnění všech soutěží byly děti odměněny balíčkem s dárky i sladkostmi, na které nám bylo přispěno z peněz za sběr papíru. Děkujeme.

Pěkné prázdniny všem přeje školní družina!