Den dresů na základní škole

Dne

Na pátek 12. října vyhlásil učitel tělesné výchovy Roman Paulík DEN DRESŮ, což znamenalo, že se žáci měli do vyučování dostavit v jakékoli replice sportovního oděvu.

A záměr se vskutku vydařil. Toho dne se po škole procházelo velké množství chlapců a děvčat oděných do dresů zastupujících různá sportovní odvětví. Náhodný návštěvník si mohl připadat jako na letní olympiádě. Kolem něj se procházeli zástupci jednotlivých sportů, například atletiky, badmintonu, cyklistiky, gymnastiky, florbalu, fotbalu, hokeje, jezdectví na koni, kuželek a veslování. Této akce se zúčastnilo 97 nadšených dětí, což je 35 % žáků z celé školy.

                                                                                     Mgr. Roman Paulík

 

 

                                                                                     Mgr. Roman Paulík