Vánoční jarmark 2018

Dne

V předvánočním čase ani naše základní škola nezahálí. I my se snažíme vytvářet vánoční atmosféru, a jelikož jsou děti nápadité a tvořivé, jde nám to ve škole velmi dobře. O tom jste se mohli přesvědčit 5. 12. na dni otevřených dveří spojených s projektem Vánoční tvoření. Do tohoto projektu se zapojili i rodiče, kterým touto cestou velmi děkujeme. Přišli nám pomoct vyrábět nebo sami doma tvořili, pekli, šili…

Hotové výrobky jste si mohli zakoupit na vánočním jarmarku 10. prosince. Vánoční jarmark zahájila 4. A divadelním představením s vánoční tématikou, následovalo přivítání paní ředitelkou a pak začal jarmark v pravém slova smyslu. U stánku nebylo k hnutí, prodejci (děti) měly plné ruce práce, ve vánoční kavárně (pořádali žáci 9. A) bylo neustále obsazeno, deváťáci nestačili roznášet punč, štrůdly, párky v rohlíku.

Doufám, že si každý užil jarmark po svém a že si odnesl alespoň kousek vánoční nálady a nějakou drobnost vyrobenou dětmi, čímž udělal radost nejen dětem (výtěžek z jarmarku zůstává třídě), ale i městskému útulku Břeclav – Bulhary, kam třídy 3. A, 4. A, 4. B, 6. B, 8. A věnovaly část svého výdělku.

Tímto bych chtěla poděkovat všem svým kolegům, dětem, rodičům, kteří se jakoukoli formou podíleli na pořádání jarmarku a popřát všem vše nejlepší v roce 2019. 

                                                  Kateřina Urbánková