Poděkování za organizaci plesu

Dne

Od roku 2003 pořádá a organizuje školní ples Klub rodičů a přátel ve spolupráci se Základní školou Valtice. Ne jinak tomu bylo i letos. Tradiční ples se uskutečnil v sobotu 23. února 2019 již podruhé v prostorách Jízdárny Zámku Valtice.

Sama z vlastní zkušenosti vím, že příprava, organizace i samotný průběh jsou pro členy KRApu náročné a je zapotřebí sestavit tým lidí, na které bude spolehnutí a kteří jsou ochotni věnovat této činnosti hodně svého volného času. Vedení KRAPu se v loňském roce ujala paní Alexandra Režňáková, která letos poprvé ve spolupráci s ostatními členkami ples zajišťovala.

Úroveň plesu byla vysoká, setkal se s kladným ohlasem nejen valtické veřejnosti, ale i přespolních. Předsedkyně KRAPu se mi svěřila, že práce s plesem je opravdu náročná a nesmí se na nic zapomenout. Z mého pohledu se ples vydařil, i když to pro ni byla premiéra, zvládla to velmi dobře.

Chci poděkovat všem, kteří se na hladkém průběhu plesu podíleli – členkám KRApu, paní učitelce Ing. Kateřině Urbánkové, vychovatelkám a žákům školy, kteří vyzdobili sál netradiční, originální výzdobou podle návrhu paní učitelky. Zkušenou moderátorkou byla i letos

Mgr. Jarmila Mauksová, která plesové hosty provázela celým večerem. Děkuji také vybraným žákům a žákyním 8. a 9. ročníku, kteří pod vedením paní Lady Kománkové nacvičili předtančení. Zajímavou a působivou choreografii polonézy vymyslela paní Lada Kománková. Rodičům tanečních párů děkuji za podporu, zejména finanční, neboť pořízení společenských šatů pro dívky a obleků pro chlapce něco stojí.

Doufám a pevně věřím, že tradice školních plesů bude pokračovat i nadále a těšíme se na další.

                                                           Mgr. Markéta Nedělová, ředitelka školy