Modrásek v Českém rozhlase Brno

Dne

Valtický Modrásek zazněl v Českém rozhlase Brno

V pondělí 6. února 2017 přijela na Základní školu Valtice paní Hana Ondryášová z Českého rozhlasu Brno za účelem natáčení rozhovoru s dlouholetou vedoucí pěveckého sboru Valtický Modrásek paní učitelkou Mgr. Martinou Málkovou. Její nabídku jsme přijali s vděčností, protože dětský pěvecký sbor patří k významným reprezentantům základní školy a zaslouží si, aby se o něm vědělo nejen v rámci našeho města.

Paní učitelka se zmínila o dlouholeté tradici Valtického Modrásku – letos slaví 17. rok od svého vzniku, o natáčení CD, věkovém složení sboru a jeho pestrém repertoáru.

Písně Valtického Modrásku zazněly na vlnách Českého rozhlasu Brno celkem třikrát a záznamy z natáčení včetně rozhovoru s paní učitelkou Martinou Málkovou v brzké době umístíme na webové stránky školy.

Jsem moc ráda, že mě paní Hana Ondryášová oslovila a natáčení proběhlo, protože si velmi vážím náročné práce paní učitelky, která s dětmi dokáže neuvěřitelné. Písně Valtického Modrásku osloví a pohladí na duši každého posluchače. Přeji paní učitelce hodně nadšených zpěváků, šikovné děti a chuť do další práce.

 

                                                                        Mgr. Markéta Nedělová

                                                                                 ředitelka školy