Modrásek natočil své čtvrté CD

Dne

„Oh, Happy Day“- tak to je název nového CD Valtického Modrásku. Podařilo se ho natočit dne 25. 4. 2017 s pomocí valtické veřejnosti a je v pořadí čtvrté. Za tímto projektem stálo mnoho celoroční práce a přípravy, která se vyplatila a výsledek se dostaví v červnu v podobě CD.

Natáčecí den byl náročný. Neustále stát, nehýbat se, nerušit a jen se soustředit, aby nikdo nic nespletl. To by po pár hodinách nebavilo ani dospělého, natož takového prvňáčka. CD je nahráno koncertně, takže většinu skladeb se podařilo natočit napoprvé. Nervozita s dětmi také zamávala, takže některé těžší písničky se opakovaly i víckrát. Nejsme dokonalí a nějaký ten drobný nedostatek se v nahrávce objeví, ale pro nás je důležité, že máme hezkou vzpomínku na školní léta a památku na čas strávený v Modrásku.

Velmi děkujeme panu zvukaři Dejanu Petkovičovi za trpělivou spolupráci a ochotné paní Jindřišce Grešové za profesionální klavírní doprovod našeho sboru. Velký dík také patří panu Milanu Hoštickému, který nám již potřetí poskytnul  krásné prostory Valtické vinárny k natáčení. Nový „plášť“ v podobě grafického návrhu obalu dal našemu CD Lukáš Pochylý spolu s Mgr. Lenkou Úlehlovou, která zároveň Modrásek vyfotila. Také děkuji za pomoc a ochotu při organizování různých akcí, koncertů a soustředění kolegyni Mgr. Jarmile Mauksové. A konečně v dnešní době se žádný projekt neobejde bez financí. Velmi děkujeme všem, kteří jakoukoli částkou na CD přispěli.

Jsou to:

MĚSTO VALTICE, HEAT TRANSFER SYSTEMS s. r. o., KRAP, VINNÉ SKLEPY VALTICE a. s., MORAVÍNO s. r. o., STAVBY BULLSTA,  A-TECHNOLOGY s. r. o., KINOPOLIS, VINAŘSTVÍ BURIÁNKOVI, RESORT KLARET s. r. o., KOPŘIVA - TRANSPORT s. r. o., KOVO - o. s.- Ing. B. PRAŽÁK, OPTIKA  VLASTA VYHODOVÁ, SALON  „U RAKA“, RALLYE BAR BRUNTÁL, SANITACE SROVNAL s. r. o., RESTAURACE ALBERO, PAPÍRNICTVÍ SUCHOMELOVÁ MÁRIA, TERAND ELEKTRONIK 

RODINY:

KRAKOVA, CAULFIELD, MÁLKOVA, HAVLOVA, TROJANOVA, SKÁCELOVA, SLANINOVA, ŠULÁKOVA, BARTOŠOVA, PINCELOVA, SUCHOMELOVA, ČERNÝCH, PIHAROVA, KRUŽÍKOVA, KRAUS, NETOPILOVA, REŽŇÁKOVA, DROBILIČOVA, MARTINKOVA, PAVLÍKOVA, PROCHÁZKOVA, KUČEROVA, NEUMANOVA, MACHÁLKOVA, HARMANOVA, KLEPÁČKOVA, PITTNEROVA, KUBĚNOVA, ŠTEJDÍŘOVA, FILÍPKOVA, KOVÁČOVA, MRÁKOVA, NETOPILOVA, HLADÍKOVA, PAPIERNIKOVA, SOCHOROVA, CHLÁDKOVA, JAMBOROVA

                                                                 

S velkým díkem vedoucí pěveckého sboru                                                                                                      Mgr. Martina Málková