Zrušení koncertu

Dne

Je mi líto, že musím veřejnosti oznámit zprávu o zrušení koncertu s Pavlem Šporclem. Uvádím citaci ze zprávy o důvodech, které k tomu vedly.

" Navzdory reklamě se téměř zastavil prodej lístků. Důvodem, o kterém se domníváme, že by mohl být příčinou je, že Pavel Šporcl má 10 dní před Valtickým koncertem vánoční koncert v Brně a jejich management nám to nebyl schopen ani v době uzavírání smlouvy, ani později, schopen sdělit a tím pádem jsme přišli o brněnské diváky. ☹ Vůbec by mne nenapadlo, že se tohle může stát, standardní je, že se to s ostatními promotery konzultuje a hlídá se jak spádová oblast, tak hlavně termíny. Tohle vnímáme i trochu jako ne úplně fér a to jak vůči nám, tak vůči Vám a vašim svěřencům, se kterými jste 2 měsíce pilovala vystoupení. "

                                                                           S pozdravem a s lítostí Martina Málková.