PŘEDBĚŽNÉ INFORMACE – MODRÁSEK

Dne

VALTICKÝ ADVENT – 2. 12. na náměstí (neplatí pro žáky 1. ročníku)  

KONCERT S PAVLEM ŠPORCLEM – 8. 12. (platí pouze pro žáky 5. - 9. roč.)

VYSTOUPENÍ V PEČOVATELSKÉM DOMĚ – termín bude upřesněn (týká se pouze žáků 3. a 4. ročníků)         

VÁNOČNÍ KONCERT – 18. 12. Vánoční koncert ve Španělské konírně v 18:00 hod. a v 9:00 hod. ve škole (týká se všech členů)

Veškeré podrobnosti o časech a oblečení budou včas upřesněny.

Prosím o kontrolu stavu sborového trička. Pokud bude malé nebo sepraná barva, bude triko předem vyměněno (prosím, ne den před koncertem). Také apeluji na důležitost následujících zkoušek a jejich pravidelné navštěvování a též nutnost účasti na soustředění dne 26. - 27. 11. Koncert Pavla Šporcla doplňujeme v závěru pásmem šesti koled a šli jsme do toho dobrovolně bez nároku na honorář. Děti dostanou občerstvení a malý balíček. Lístky na koncert je nutné si zajistit přes WWW.TICKETPORTAL.CZ. Náš hodinový Vánoční koncert bude za vstupné dobrovolné. Děkuji, Martina Málková.